Dzień Chłopaka

W dniu 29 września 2016 roku odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka dla uczniów naszej szkoły.

Więcej... Dzień Chłopaka

Plan awansu zawodowego

Katarzyna Sujka

Więcej... Plan awansu zawodowego

Dzień Pieczonego Ziemniaka

W czwartek 29 września uczniowie klasy I obchodzili Święto Pieczonego Ziemniaka, które odbyło się w pobliskim lesie koło Józefowa.

Więcej... Dzień Pieczonego Ziemniaka

Wycieczka do Lublina

26 września klasy I- III PG uczestniczyły w wycieczce do Lublina. Celem naszego wyjazdu było uczestnictwo w pokazach z fizyki na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej….

Więcej... Wycieczka do Lublina

Akcja ważenia plecaków

Już z początkiem września we wszystkich klasach naszej szkoły zostało przeprowadzone ważenie tornistrów.

Więcej... Akcja ważenia plecaków
Posted in Aktualności SKW

Zbiórka korków

Plastikowe korki, które będą przeznaczone dla Filipa można przynosić do biblioteki szkolnej.

Więcej... Zbiórka korków

Zbiórka baterii

Zużyte baterie i akumulatory można przynosić do pudełka stojącego w pokoju wuefistów.

Więcej... Zbiórka baterii

Spotkanie z księdzem misjonarzem

W środę 14 września 2016r. gościliśmy w szkole emerytowanego księdza misjonarza Stanisława Siwca, który bardzo mocno związany jest z naszą szkołą i parafią.

Więcej... Spotkanie z księdzem misjonarzem

Wizyta kanoniczna biskupa

Podczas wizytacji kanonicznej w parafii odwiedził naszą szkołę ks. biskup Kazimierz Gurda.

Więcej... Wizyta kanoniczna biskupa

Spotkanie z policjantem

Spotkanie z policjantem, to okazja do przypomnienia sobie zasad bezpieczeństwa obowiązujących na drodze.

Więcej... Spotkanie z policjantem