Nietypowe mikołajki.


Dnia 3 grudnia 2019 klasa VII i VIII w ramach mikołajkowych upominków była na wycieczce w Warszawie. Program wycieczki obejmował zwiedzanie Muzeum Pałacu Króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie oraz lekcję muzealną „Pierwsza Gwiazdka”. Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się jak dawniej ubierano choinkę oraz jak w przeszłości celebrowano Gwiazdkę.Poza tym dzięki wnikliwej obserwacji królewskich obrazów poznali historię związaną z narodzinami Jezusa.
Następnie uczniowie mogli przeżyć niecodzienną lekcję wychowania fizycznego w Stacja Grawitacja. Podczas ćwiczeń łączyli elementy akrobacji z rozwojem zwinności i koordynacji ruchowej.
Ostatnim punktem naszego programu był film „100 kilo do gwiazd”. Uczniowie odkryli nową jakość kina siedząc w wygodnych , elektrycznie regulowanych fotelach. Dodatkowej przyjemności z oglądania filmu dopełniały : trójwymiarowe efekty dźwiękowe oraz realistyczny obraz nasycony bogactwem kolorów.
Wszyscy zadowoleni i zdrowi wrócili z wycieczki.

Author: admin