Z OKAZJI DNIA BEZPIECZNEGO INTERNETU OGŁASZAMY KONKURS!

Zapraszamy do udziału w interaktywnym quizie. Quiz polega na odszukaniu na terenie Szkoły  kodów QR, pod którymi będą ukryte pytania związane z bezpieczeństwem w Internecie.

W quizie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie szkoły. Przed rozpoczęciem konkursu uczestnik instaluje na swoim urządzeniach mobilnych oprogramowanie, umożliwiające skanowanie oraz otwieranie adresów internetowych z wykorzystaniem kodów Quick Response Code, nazywanych dalej „kodami QR” można pobrać bezpłatnie ze sklepu PLAY.

11.02.2020 r (wtorek) Zabawę rozpoczynamy o godz. 8:45. Kody będą dostępne do godz. 13.30. W tym dniu zadaniem uczniów będzie zeskanować 13 kodów QR ukrytych na terenie szkoły (korytarze) i udzielić odpowiedzi na kartce. Karty można składać do godz. 14.00 w sali komputerowej.

Author: admin