Spotkanie z księdzem misjonarzem

Aktualności

W środę 14 września 2016r. gościliśmy w szkole emerytowanego księdza misjonarza Stanisława Siwca, który bardzo mocno związany jest z naszą szkołą i parafią.

Ks. Stanisław pracował jako misjonarz w wielu miejscach świata, m.in. w Afryce w Zambii i na Ukrainie w Ługańsku. Nasz gość już od pierwszych chwil zachwycił dzieci swoją otwartością, radością i niesamowitym temperamentem, ucząc je afrykańskiej piosenki i tańców. Opowiadał o afrykańskich rówieśnikach naszych uczniów, ich życiu codziennym, troskach i problemach. Uczniowie z uwagą słuchali słów misjonarza. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że ksiądz Stanisław zechciał nas odwiedzić i podzielić się swoimi przeżyciami i doświadczeniami. Atmosferę spotkania oddają poniższe zdjęcia.

« 1 z 2 »