„Podziel się swoim pięknem”

W dniu 7.06.2021 w naszej szkole odbyła się akcja pod hasłem „Podziel się swoim pięknem”.

Polegała na przekazaniu obciętych włosów na rzecz fundacji „O MAŁY WŁOS” w celu wykonania  peruk dla potrzebujących dzieci oraz kobiet, które utraciły włosy w wyniku chorób androgennych i immunologicznych. Wzięły w niej udział dwie uczennice: Hanna Kazana z klasy I SP oraz jej starsza siostra Zofia Kazana z klasy III SP. Dziewczynkom sprawiło to ogromną radość, iż mogą pomóc osobom potrzebującym. W działaniach wspiera nas fryzjerka pani Izabela Szczuchniak – właścicielka salonu fryzjerskiego „Iza” w centrum rozrywki „Arkabos” w Łukowie.

Działania Szkolnego Koła Wolontariatu w naszej szkole mają na celu promowanie właściwych postaw wśród dzieci i młodzieży.