Pasowanie na ucznia

W dniu 20 października 2022 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie na uczniów dzieci z klasy pierwszej. Zanim nastąpił ten ważny moment, pierwszoklasiści zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne oraz odpowiadali na różne pytania. Następnie złożyli ślubowanie, obiecali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po uroczystym ślubowaniu uczniowie zostali pasowani przez panią dyrektor symbolicznym ołówkiem. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów naszej szkoły. Na pamiątkę tego wydarzenia uczniowie otrzymali dyplomy, niezbędniki z pomocami do zajęć ufundowane przez rodziców. Nie zabrakło też upominków i słodkości od koleżanek i kolegów z klasy II, III oraz zerówki i pięciolatków. Po skończonej akademii uczniowie udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Pierwszoklasistom życzymy sukcesów i jak najlepszych ocen na pierwszym szkolnym świadectwie.