BAL KARNAWAŁOWY

Ostatni dzień karnawału uczniowie klas I-III spędzili na balu, który został zorganizowany  przez p. Wandę  Strzałek we współpracy z wychowawczyniami. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci z klas młodszych. Uczestnicy imprezy wcielili się w bohaterów znanych bajek i filmów. Każdy z nich przedstawiał się oraz prezentował swój strój. Za wspaniałe kreacje uczestnicy zabawy zostali nagrodzeni słodkimi upominkami. Przy dźwiękach rytmicznej muzyki wszyscy bawili się wspaniale, a dowodem tego był uśmiech na twarzach dzieci,  który nie znikał  mimo zmęczenia. Zabawę urozmaicały konkursy, których zwycięzcy nagradzani byli gromkimi  brawami.  Bal   umożliwił dzieciom klas I-III spędzenie czasu w miłej atmosferze.