Ostatni dzień przed feriami

Spragnieni zimowych szaleństw uczniowie klas IV-VI  ostatni dzień nauki spędzili na lodowisku w Siedlcach . Wyjazd zorganizowany przez p. Mariusza Ciołka był wstępem do rozpoczynającego się błogiego leniuchowania i odpoczynku po wytężonej pracy. Każdy uczestnik wycieczki miał możliwość spróbowania swoich sił na tafli lodowej .Jedni  stawiali pierwsze kroki , inni popisywali się swoimi umiejętnościami , a jeszcze inni doskonalili technikę jazdy . Wszystkim przyświecała dewiza ,,Trening czyni mistrza”. Wiele  wrażeń dostarczył także film pt.,, Misiek w Nowym Jorku”,  którego bohater musi wyruszyć do Nowego Jorku , aby zniechęcić biznesmena  do zasiedlania Arktyki. Pełni wrażeń ,zmęczeni ,ale nie więcej niż opiekunowie , szczęśliwie  wszyscy wrócili do swoich wygodnych łóżeczek .Do zobaczenia po feriach !!!

[Best_Wordpress_Gallery id=”18″ gal_title=”mariusz”]

Author: admin