Mały Miś i tradycje Bożego Narodzenia

W ramach części ogólnopolskiego projektu”Mały Miś i tradycje Bożego Narodzenia” w poniedziałek 5 grudnia Mioduś wraz z dziećmi z grupy „Krasnale” i opiekunem p .Wiesią przystąpił do ubierania choinki. Wszystkie dzieci wieszały na drzewku bombki, światełka i łańcuchy. Każdy chciał ubierać choinkę w towarzystwie misia .W mgnieniu oka choinka była gotowa. Wszystkim dopisywał dobry humor. .Każde dziecko przytulało Miodusia i chciało sobie zrobić z nim zdjęcie. Po chwili wszyscy usiedli wokół rozświetlonego drzewka, aby wysłuchać wiersza Marii Terlikowskiej „Zaczarowana choinka”. Miś Mioduś także uważnie się przysłuchiwał siedząc na kolanach coraz to innego dziecka. Po krótkiej dyskusji na temat treści wiersza wspólnie bawiliśmy się przy choince. Zobacz więcej (zdjęcia)…

Author: admin