KONCERT  ZESPOŁU  ,,ORKIESTRA  DNI  NASZYCH”

14 marca 2016 roku w naszej szkole zagościł zespół ,,Orkiestra Dni Naszych”. Artyści wystąpili przed dziecięcą publicznością z programem muzycznym ,,Po co nam zdrowie”. Tematy piosenek oraz interakcja z widownią nawiązywała do zdrowego trybu życia ,ale nie tylko. Mowa była o kulturze osobistej, o zdrowym spędzaniu czasu, nie koniecznie przy komputerze, o odpowiedzialności za swojego domowego zwierzaka, o tym, że swoje prawa mają nie tylko dorośli oraz o ograniczonym zaufaniu do obcych. Treści te podane były na luzie i z humorem. Uczniowie brali żywy udział w śpiewaniu i dialogach z artystami. Spektakl muzyczny pozbawiony nudy i sztampy sprawił, że  wszyscy bawili się świetnie.

[Best_Wordpress_Gallery id=”20″ gal_title=”koncert 03.14.2016″]

Author: admin