WIOSENNE KONKURSY NAJMŁODSZYCH

Już na początku marca Mały Samorząd Uczniowski, którym opiekuje się p. Wiesława Murawiec ogłosił dla  uczniów klas I-III  dwa konkursy plastyczne pod hasłem: ,,Wiosna w moim ogrodzie” i ,,Najpiękniejsza ozdoba świąteczna”. W pierwszy dzień wiosny komisja składająca się z wychowawców klas najmłodszych dokonała oceny prac i wyłoniła zwycięzców. Wybór był trudny ,ponieważ artystyczne wytwory dzieci były pomysłowe, ciekawe i estetycznie wykonane. W konkursie ,,W w moim ogrodzie” zwyciężyli:

I miejsce – Emilia Adamczyk  kl. II a

– Kamil Gryczka kl. II a

– Karol Stępniewski kl. II a

II miejsce – Oliwia Wardak  kl. II a

– Maja Pycka kl. II b

– Bartłomiej Mucha kl. II a

III miejsce – Magdalena Gryczka kl. I a

– Dominika Warowna kl. II a

– Aleksandra Skwarek kl. II a

W konkursie ,,Najpiękniejsza ozdoba świąteczna” wyróżniły się prace następujących uczniów:

I miejsce – Dawid Chudzik kl. I a

– Emilia Adamczyk  kl. II a

– Maja Michalska kl. II b

II miejsce – Magdalena Gryczka kl. I a

–  Piotr Fornal kl. I a

– Paulina Litwa kl. II b

III miejsce- Julia Wiąckiewicz  kl. I b

– Aleksandra Czupryna kl. II b

– Zuzanna Kowalczyk kl. II b

– Wiktoria Kopeć kl. III

Za wykonanie pięknych prac wszyscy wyróżnieni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, a ich dzieła artystyczne zostały wyeksponowane na gazetce ściennej w holu klas młodszych. Zapraszamy do oglądania i podziwiania zdolności plastycznych  najmłodszych.

[Best_Wordpress_Gallery id=”24″ gal_title=”konkurs wiosenny”]

 

Author: admin