Ferie – dzień czwarty

W ostatni dzień ferii wyjechaliśmy do Siedlec. Pierwszym naszym punktem była wizyta w kinie, gdzie mieliśmy okazję obejrzeć ostatni film Andrzeja Wajdy pt. „Powidoki”. Tuż po filmie czekała na nas ostatnia atrakcja zimowiska, a mianowicie wizyta na lodowisku. Uczestnicy mogli tego dnia spróbować swoich sił na łyżwach, korzystali z pomocy i wskazówek nauczycieli, a niektórzy ćwiczyli przy pomocy pingwinków. Atmosfera panująca na lodowisku sprzyjała dobrej zabawie, a przy okazji nauce i doskonaleniu jazdy na łyżwach. Po pobycie w Siedlcach, wróciliśmy do szkoły na krótkie podsumowanie całego zimowiska i rozdanie nagród najaktywniejszym uczestnikom zimowiska.

Minione ferie dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń i z pewnością pozostaną na długo w ich pamięci.

 

Author: admin