Muzyka łagodzi obyczaje

We wtorek 14 lutego odbyła się w naszej szkole dyskoteka walentynkowa. Organizatorami dyskoteki byli uczniowie klasy drugiej gimnazjum wraz ze swym wychowawcą. Impreza była inauguracją projektu edukacyjnego pod hasłem : „Muzyka łagodzi obyczaje”. Intrygujący tytuł projektu jest powiedzeniem znakomitego publicysty, krytyka muzycznego Jerzego Waldorffa, który parafrazując myśl Arystotelesa upowszechnił ją w codziennej komunikacji. Znane powiedzenie stało się inspiracją do podjęcia przez uczniów działań w tym zakresie. Udany, walentynkowy finisz projektu rokuje jego sukces. Polegał on przeprowadzeniu podczas dyskoteki wielu konkursowych zmagań tanecznych, muzycznych, wokalnych i wiedzowych. Przygotowany program zapewnił uczestnikom wspaniałą zabawę, dostarczył wielu pozytywnych wrażeń i emocji, potwierdzając powiedzenie mistrza: „Muzyka łagodzi obyczaje”. Czekamy na dalsze, ciekawe propozycje pomysłowych organizatorów!

Author: admin