Koncert Muzycznego Zespołu ,,LIMBOS”

14 kwietnia 2016 roku po raz kolejny gościliśmy w naszej szkole siedlecki Zespól Muzyczny ,,LIMBOS”, z którym współpracujemy od wielu lat.

zdjęcia

W programie koncertu ,,Perełki z Muzycznego Oceanu” znalazły się utwory z zakresu muzyki klasycznej oraz współczesnej muzyki rozrywkowej. Artyści przygotowali także utwory wokalne odpowiednie dla każdej grupy wiekowej. Najmłodsi uczniowie z przedszkola i klas I-III bawili się przy piosence ,,Cztery zielone słonie”, a starszym zadedykowany został przebój zespołu ENEJ pt. ,,Kamień z napisem Love”. Odpowiedni i atrakcyjny dobór utworów, ciekawe prowadzenie koncertu  przez niezawodnego pana Wiesława Miadziółkę dobra komunikacja ze słuchaczami, sprawiła ,że wszyscy chętnie włączali się w wykonywanie zadań muzycznych przedstawianych przez konferansjera. Emocje oraz dobra zabawa towarzyszyły do samego końca koncertu ,a  że się podobało mogą świadczyć gromkie  brawa. Była to świetna lekcja muzyki na żywo. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnego spotkania z zespołem !!!

[Best_Wordpress_Gallery id=”27″ gal_title=”limbos”]

Author: admin