Bal karnawałowy w przedszkolu

Bal karnawałowy w przedszkolu odbył się dnia 02.02.2017. Dla naszych dzieci to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

Tego dnia w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać królewny, wróżki, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Na sali podczas pląsów przy muzyce robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.