Limbos

Już po raz kolejny gościliśmy w szkole zespół muzyczny LIMBOS. Artyści zaprezentowali utwory światowych gwiazd muzyki klasycznej oraz współczesnej muzyki rozrywkowej. W programie koncertu pt. „Gwiazdy Muzyki” znalazły się m. in. takie perełki jak: „Herbatka we dwoje”– D. Day i F. Sinatry, „Rokokowa muzyka rozrywkowa” W. A. Mozarta, „Yesterdey”, „Michelle”, „Hej Jude”, „Obla di obla da” The Beatles oraz motywy z filmów „Różowa pantera” i „Stawka większa niż życie”. Najmłodsi uczestnicy koncertu  świetnie bawili się przy piosence „My jesteśmy krasnoludki”, a starsi zaangażowali się w śpiew poruszających utworów Cz. Niemena „Sen o Warszawie” i „Wierzę w lepszy świat” zespołu Bracia. Była to wspaniała lekcja muzyki na żywo połączona z elementami rytmiki. Emocje oraz dobra zabawa towarzyszyły do samego końca koncertu.

Z niecierpliwością oczekujemy kolejnego spotkania z zespołem.

 

Author: admin