Sala Zabaw ARKABOS

Przedszkolaki w dniu 28.03. wyjechały na wycieczkę autokarową do sali zabaw w Łukowie. Przedszkolaki z naszego przedszkola radośnie spędziły czas w Sali Zabaw w Łukowie. Celem wycieczki było kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie poprzez wspólną zabawę, rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej. Niezwykłą atrakcją okazała się zjeżdżalnia i basen z piłeczkami. Dzieci korzystały także z mini pojazdów, koników. Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika malucha, w którym można było odpocząć, pobawić się klockami. Nasz radosny pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji wróciliśmy do naszego przedszkola. Przedszkolaki nie mogą się już doczekać kolejnej wycieczki.