Mówimy „nie” narkotykom i dopalaczom”

9 maja w naszej szkole gościliśmy p. Wojciecha Górala, nauczyciela wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej w Zastawiu. Wystąpił przed naszą młodzieżą , aby przekazać informacje dotyczące narkotyków i dopalaczy.

W swojej prelekcji podkreślił szkodliwość substancji znajdujących się w dopalaczach, wskazał skutki ich zażywania, a także powody i sytuacje w jakich ludzie sięgają po narkotyki. Uczniowie mogli dowiedzieć także z jakich szkodliwych  związków chemicznych składają się dopalacze. Na koniec pan Wojciech pokazał jak wyglądają osoby, które sięgają po wszystkie uzależniające używki. Tymi makabrycznymi zdjęciami chyba skutecznie zniechęcił młodzież do zażywania tych szkodliwych substancji. Jednocześnie zachęcał do zdrowego trybu życia i uprawiania sportu. Dziękujemy za wspaniałą lekcję poruszającą problemy współczesnego świata, w której nasi uczniowie mogli aktywnie uczestniczyć.

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *