Dwóch najlepszych w konkursie „1 z 10”

W czwartek 18 maja 2017 r. reprezentacja naszej szkoły w składzie: Goławska Gabriela, Ostrysz  Katarzyna, Gryczka Michał, Kopeć Jacek oraz Izdebski Maciej uczestniczyli w finałowym etapie konkursu o sporcie” 1 z 10”,  który odbył się w Zespole Szkół w Zagoździu. Organizatorem konkursu była Gminna Biblioteka Publiczna w Staninie oraz Wójt Gminy Stanin. Do konkursowych zmagań przystąpiło 22 finalistów z terenu naszej gminy wyłonionych  podczas pierwszego etapu konkursu.  Do pierwszej dziesiątki w kolejnym etapie zakwalifikowali bezkonkurencyjni, sportowi mistrzowie: Maciek Izdebski i Jacek Kopeć. Dwóch naszych, jak się okazało z 10 dotarło do wielkiego finału, podczas którego musieli stoczyć  bratobójczy pojedynek o pierwsze miejsce w gminie. Minimalną przewagą zwyciężył Jacek. Jesteśmy dumni z całej szkolnej reprezentacji. Laureatom konkursu gratulujemy zdobytych nagród rzeczowych, dyplomów i nagród pieniężnych w postaci talonów na sprzęt sportowy. Wiwat Sport, Wiwat Zwycięzcy, Wiwat Organizatorzy!

Author: admin