NOWOROCZNE  SZALEŃSTWA

W sobotę 30.01.2016 r. Zespół Szkół w Tuchowiczu „szalał„ na choince noworocznej. W pierwszej część imprezy wzięli udział nasi milusińscy z przedszkola i klas I-III. W tym roku atrakcją  zabawy choinkowej był DJ Oleś i Wodzirej, który wcielił się w rolę Clowna. Wspólne zabawy, konkursy, pląsy, głośna muzyka, efekty dyskotekowe dostarczyły najmłodszym uczestnikom choinki wielu niezapomnianych wrażeń i radości. Uśmiechnięte twarze nauczycieli i rodziców potwierdzały także zadowolenie z przebiegu zabawy. W godzinach popołudniowych na imprezę dotarła druga, starsza  grupa uczniów z klas IV – VI  i gimnazjum. Młodzież od razu porwana została na parkiet przez gorące, skoczne i wesołe rytmy proponowane przez DJ-a Olesia. Głośna dyskotekowa muzyka rozbrzmiewała na całą okolicę. Szkoła przez wiele godzin tętniła pozytywną energią. Szaleństwom nie było końca. Tegoroczna zabawa była dużym przeżyciem dla dzieci i młodzieży i na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich jako bardzo udana impreza. Szczególne słowa podziękowań należą się rodzicom, którzy  tradycyjnie zapewnili dzieciom poczęstunek. W tym roku były to pyszne kanapki, smakowite ciasta, owoce i napoje. Dziękujemy Radzie Rodziców, Radzie Pedagogicznej i Pracownikom Szkoły za przygotowanie tej uroczystości, która jak wynika  z relacji uczestników, była przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. DJ Oleś  wraz z Wodzirejem spisali się na szóstkę! Do zobaczenia za rok!

 

[Best_Wordpress_Gallery id=”8″ gal_title=”Choinka”]

Author: admin