Andrzejki 2018

 

Zgodnie z tradycją – w czwartek 29 listopada, dzięki inicjatywie p. B. Domańskiej, p. A. Skwarek przy współpracy z Samorządem Uczniowskim uczniowie klas starszych wzięli udział w zabawie andrzejkowej. Była to wyjątkowa impreza rozrywkowa, której tradycyjnie towarzyszyły wróżby i konkursy. Dzięki wróżbom wszyscy uczestnicy zabawy poznali swoją przyszłość, imiona mężów, żon, oraz inne niespodzianki, które zgotuje im los. Atrakcją zabawy, tworzącą jej niepowtarzalną aurę był konkurs na najciekawszy strój andrzejkowy. Dziewczęta w tym zakresie popisały się kreatywnością. „Kolorowym motylem” była Martynka z kl. Va. Jej pomysłowa kreacja oraz image wyróżniał się w dominującej na parkiecie czerni. Uczestnicy zabawy okazali się niestrudzonymi miłośnikami tańca i znanych szlagierów muzyki rozrywkowej. Zabawa andrzejkowa dostarczyła uczestnikom radości i wielu pozytywnych wrażeń przed nadchodzącym adwentem.

Author: admin