„Kiermasz bożonarodzeniowy” w Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

 

W dniu 05 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Celem obchodów na całym świecie jest uznanie pracy wolontariuszy, podziękowanie za ich trud, czas i umiejętności organizacyjne. W naszej szkole data ta związana jest także z organizacją „Kiermaszu bożonarodzeniowego”. Z inicjatywy opiekunów Szkolnego Koła Wolontariatu p. U. Domańskiej i p. A. Sowy członkowie koła przygotowali pyszne smakołyki, które mogli nabywać uczniowie i pracownicy szkoły podczas kolejnych przerw. Zebrane środki zostaną wykorzystane na dalszą, całoroczną działalność koła. Szczególne zaangażowanie w organizację kiermaszu miały wolontariuszki z kl. III gimnazjum. Kolejna, udana akcja Szkolnego Koła Wolontariatu napawa optymizmem, radością i pokazuje jak w twórczy i ciekawy sposób, można uczestniczyć w ambitnych projektach. Nasi wolontariusze to, empatyczni, mili, uśmiechnięci, zwykli ludzie, którzy z przyjemnością potrafią pracować dla dobra innych. Dziękujemy im i wszystkim zaangażowanym w akcję za trud, czas, poświęcenie i umiejętności organizacyjne!!

Author: admin