Dzień Kobiet

W piątek 08 marca był uroczyście obchodzony w szkole Dzień Kobiet. Aby umilić  to szczególne wydarzenie p. Mariusz Ciołek – opiekun  Samorządu Uczniowskiego, zgodnie  z coroczną tradycją,  przy współpracy z p. Anią Skwarek wychowawczynią klasy Va wraz  ze swymi podopiecznymi przygotowali program artystyczny i piękną okolicznościową dekorację wnętrza szkoły. Na kabaretowej scenie mogliśmy podziwiać pierwszą wojowniczkę o prawa kobiet – Ewę oraz bardziej współczesne, wyemancypowane feministki, w role których wcielili się chłopcy z klasy VIII. Po zabawnej prezentacji, uchachani po uszy widzowie obserwowali w zabawnej scence codzienność i zmagania współczesnej, silnej żony i nieporadnego, beztroskiego małżonka. Scenka po raz kolejny obala mit o słabej, kobiecej płci. Na wyjątkowość dnia złożyły się niespodzianki przygotowane przez chłopców dla swych koleżanek. Radość i dobre humory dostrzegalne przez cały dzień, są potwierdzeniem,  że kolejny Dzień Kobiet w 2019r. należy do udanych. Za pamięć, miłe słowa, niespodzianki wszystkie kobiety serdecznie dziękują.

Author: admin