STRAJK

Szanowni Rodzice!

Dyrektor Zespołu Szkół w Tuchowiczu niniejszym informuje, że w dniu 08.04. 2019 rozpoczął się strajk pracowników placówki. Strajk może mieć charakter wielodniowy, a o jego zakończeniu lub zawieszeniu powiadomię Państwa odrębnym komunikatem.

                W związku z powyższym pracownicy, którzy wyrazili chęć przystąpienia do strajku, nie będą prowadzić żadnych zajęć ani podejmować innych obowiązków związanych z pracą dydaktyczną lub opiekuńczą.

                Dyrektor oraz pracownicy, którzy w tych dniach nie przystąpią do strajku, zapewnią opiekę dzieciom, które przyjdą do szkoły- zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. 

Dołożymy wszelkich starań, aby egzaminy odbyły się zgodnie z ustalonym kalendarzem.

W celu dalszych informacji o wznowieniu zajęć dydaktyczno-wychowawczych proszę o śledzenie informacji na stronie internetowej placówki, facebooku szkolnym lub kontakt telefoniczny 25 796 1381 .

Dyrektor Zespołu Szkół w Tuchowiczu

Bożena Stępniewska- Szewczak

Author: admin