„Podziel się swoim pięknem”

W dniu 30 maja 2019 r. w naszej szkole odbyła się akcja obcinania włosów na rzecz fundacji ,,O mały włos”. Będą one przeznaczone na wykonanie peruk dla osób z łysieniem plackowatym. Panie fryzjerki : Izabela Szczuchniak – właścicielka salonu fryzjerskiego „Iza” w centrum rozrywki „Arkabos” i Aneta Król – właścicielka salonu fryzjerskiego „Visage” dokonały metamorfoz 6 osób. Jedną z nich była nauczycielka naszej szkoły Anna Skwarek. Pozostałe osoby to uczennice przedszkola, szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Wśród nich znalazły się: Hanna Gajda, Lena Zalewska, Natalia Franczak oraz Katarzyna i Magdalena Lendzion. Wszystkie uczestniczki akcji są zadowolone ze swojej przemiany i dumne z możliwości niesienia pomocy. Mamy nadzieję, że jeszcze powtórzymy tę akcję.

Author: admin