Otrzęsiny

W środę 26.10.2016 roku klasa II gimnazjum przygotowała „otrzęsiny” dla klasy I gimnazjum. Konkurencje wymyślone przez gimnazjalistów były bardzo pomysłowe. Na początku pierwszoklasiści zostali tradycyjnie pomalowani tak, aby przypominali koty. Następnie musieli się oni zmierzyć z wieloma zadaniami, m. in. karmieniem kolegi jogurtem z zamkniętymi oczami, jedzeniem gruszki na sznurku czy szukaniem za pomocą buzi cukierków ukrytych w kisielu. Była też runda pytań, w której „koty” musiały wykazać się wiadomościami o szkole (np. ile mamy schodów, klas czy okien w szkole) oraz o nauczycielach (m. in. trzeba było wymienić wszystkie panie o imieniu Barbara, panie uczące w klasach 1-3 czy też podać ile lat pracują nauczyciele w naszej szkole). Za złą odpowiedź był przebijany nad głową balon z mąką w środku. Gimnazjaliści bawili się świetnie. Nie zabrakło również wyborów Miss i Mistera. Nad wszystkim czuwali wychowawcy. Po zakończeniu konkurencji uczniowie miło spędzili czas tańcząc przy ulubionej muzyce. Zabawę uważamy za udaną!

Author: admin