Matematyczne „łamania głowy”

18 maja w Zespole Szkół w Staninie odbył się XI Gminny Konkurs Matematyczny ,,Liczę jak komputer” pod patronatem Wójta Gminy Stanin.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie Gabriela Goławska, Amelia Redzik, Szymon Mućka.

phoca_thumb_l_image011Przez całą godzinę 22 uczniów z gminy Stanin zmagało się z rozwiązywaniem bardzo trudnych zadań matematycznych. Następnie komisja przystąpiła do sprawdzania prac, a dzieci zostały zaproszone na obiad. Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali na ogłoszenie wyników. Nasze uczennice wykazały się wysoką wiedzą oraz umiejętnością liczenia i zajęły III miejsce. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy ,a laureaci – nagrody ufundowane przez pana wójta. Do konkursu uczniów przygotowała p. Wiesława Murawiec.

 

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *