FESTYN  RODZINNY

19 czerwca w naszej szkole odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany przez nauczycieli i rodziców. Wśród   zaproszonych gości znaleźli się: wójt Gminy Stanin p. Krzysztof Kazana, ks. proboszcz Dariusz Mioduszewski, radni – p .Paweł Komorek, p. Witold Wardak, p. Stanisław Wiąckiewicz oraz sołtysi okolicznych wsi .Szczególnie gorąco powitano sponsorów, którzy otworzyli swoje serca na oświatę i przeznaczyli pieniądze na za zakup tablic interaktywnych dla szkoły. W czasie festynu uroczyście został otwarty i poświęcony Plac Zabaw dla dzieci, który powstał dzięki funduszom sołeckim. Wszyscy uczestnicy imprezy , a szczególnie dzieci , mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji. Każdy mógł zmierzyć swoją siłę, pojeździć bryczką lub na kucyku, poskakać na dmuchanej trampolinie. Nie zabrakło także pysznych potraw przygotowanych przez mamy naszych uczniów. Dużą popularnością cieszyła się loteria fantowa, której dochód zasilił cel  imprezy. Należy podkreślić , że główną nagrodą był rower wylosowany przez jedną z uczennic z klasy II. Najmłodsi uczestnicy festynu bardzo chętnie korzystali z atrakcji, którą było malowanie twarzy. W artystycznych makijażach powróciło do domów wielu maluchów , a także i gimnazjalistów. W trakcie imprezy dzieci brały także udział w wielu konkurencjach sportowych, gdzie każdy uczestnik był nagrodzony. W czasie całego festynu towarzyszyła muzyka, którą zapewnił absolwent naszej szkoły- p. Waldemar Wiącek. Szczególe podziękowania należą się pani dyrektor Zespołu Szkół w Tuchowiczu, która była organizatorką festynu ,a także jego ,,dobrym duchem”. Dziękujemy wszystkim uczestnikom imprezy oraz sponsorom ,którymi byli:

Sponsorzy festynu

1.   Magdalena i Mariusz Siwcowie

2.   Elżbieta i Paweł Komorkowie

3.   Małgorzata i Mariusz Gajdowie

4.   Anna i Paweł Mućkowie

5.   Anna i Piotr Murawcowie

6.   Janina i Krzysztof Mućkowie

7.  Michał i Justyna Gajowi

8. Renata i Lesław Wiąckiewiczowie

9.  Bożena i Ireneusz Powalscy

10. Wioleta i Paweł Gryczkowie

11. Agnieszka i Adam Kopciowie

12. Jerzy Szewczak

13. Urszula i Przemysław Wardakowie

14. Marzena i Mariusz Gryczkowie

15. Małgorzata i Tomasz Świętochowscy

16. Monika i Tomasz Stępniewscy

17. Hanna i Adam Kiryłowie

18. Alina i Jerzy Gajdowie

19. Ewa i Tomasz Stolarczykowie

20. Mariola i Andrzej Michalakowie

Serdecznie dziękujemy!

Author: admin