SZCZEGÓLNY   DZIEŃ   DLA   BABCI  I  DZIADKA

Wieloletnią tradycją naszej szkoły jest organizowana corocznie przez nauczycieli klas I –III uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Wydarzenie to cieszy się ogromnym zainteresowaniem babć i dziadków, którzy gromadnie docierają do szkoły, by podziwiać występy swoich utalentowanych wnucząt. W tym roku uroczystość odbyła się w niedzielę 31.01.2016 r. Szkoła gościła w swych murach około 100 zacnych gości. Na niedzielne spotkanie przybyli wszyscy uczniowie najmłodszych klas wraz ze swymi wychowawczyniami. Głównymi organizatorami uroczystości byli uczniowie klasy III, którzy wraz ze swoją wychowawczynią zadbali o odświętny wystrój sali. Dla zacnych gości  dzieci zaprezentowały piękną część artystyczną pt. „Dla Babci i Dziadka”, promując swoje talenty recytatorskie  i muzyczne. W tym szczególnie, niezwykłym dniu dzieci dziękowały babciom   i dziadkom za ich bezgraniczną miłość, dobro i ciepło. Uśmiechy, wzruszenia, radość to uczucia owarzyszące  temu wyjątkowemu spotkaniu. O świąteczną aurę zadbali wszyscy nauczyciele klas I-III i rodzice, którzy przygotowali dla gości słodki poczęstunek przy herbatce. Cieszymy się, że najstarsi przedstawiciele regionalnej wspólnoty tak bardzo lubią naszą szkołę. Serdecznie zapraszamy za rok.

[Best_Wordpress_Gallery id=”11″ gal_title=”dzień babci szkoła”]

Author: admin