Europejskie Lubelskie

Uczennica naszej szkoły Magdalena Gryczka z klasy V zajęła pierwsze miejsce w województwie lubelskim w konkursie plastycznym dla dzieci ze szkół z obszarów wiejskich pod nazwą „Europejskie Lubelskie”. Ideą konkursu było ukazanie oczyma dzieci z obszarów wiejskich, jak europejskie fundusze zmieniają krajobraz polskiej wsi. Magda wykonała pracę pt. „Biblioteka na wsi”, która przyciągnęła uwagę Komisji Konkursowej swoją oryginalnością oraz ciekawym ujęciem tematu. A wybór był niełatwy, ponieważ na konkurs wpłynęło blisko 470 prac. Główną nagrodą w konkursie był tablet  Lenovo Tab E10 10”, który Magdalena odebrała 10.10.2019 roku w Lubelskim Centrum Konferencyjnym przy ulicy Grottgera 2. GRATULUJEMY!!!