Pasowanie na ucznia klasy pierwszej

Dnia 24 października 2019 roku odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klasy pierwszej. Zanim nastąpił ten ważny moment, pierwszoklasiści musieli przedstawić to, czego już się w szkole nauczyli. Gotowi, odświętnie ubrani i bardzo przejęci przystąpili do zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych, recytatorskich oraz odpowiadali na szereg bardzo ważnych pytań. Doniosłym momentem uroczystości było złożenie ślubowania, które wzbudziło wiele emocji. Następnie pani Dyrektor dokonała aktu pasowania. W ten sposób  pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów naszej szkoły. Na zakończenie wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Nie zabrakło też upominków i słodkości od rodziców, koleżanek i kolegów z klasy II, III oraz zerówki. Pierwszoklasistom życzymy sukcesów w nauce i jak najlepszych ocen na pierwszym szkolnym świadectwie.

Author: admin