Wieczór ze świętymi

            W niedzielę popołudniu 3.11.2019 roku w naszej szkole miał miejsce „Wieczór ze świętymi” zorganizowany przez opiekunów Szkolnego Koła Wolontariatu i opiekuna Samorządu Uczniowskiego wraz z uczniami. Była to dobra okazja do promowania talentów naszych uczniów. Przygotowali oni prezentację i odegrali scenki o Janie Pawle II. Zaśpiewali także przygotowane przez siebie piosenki. Młodzież samodzielnie stworzyła i przeprowadziła quiz na temat życia i pontyfikatu naszego papieża, który miał charakter międzypokoleniowy – udział w quizie wzięli nie tylko uczniowie, ale również rodzice, a nawet dziadkowie. Uczniowie przybyli do szkoły przebrani za świętych. Jury, w składzie Ks. Proboszcz i Pani Dyrektor, nagrodzili wszystkie przebrane dzieci. Całość przeplatana była zabawami integracyjnymi, które przeprowadziła Gabrysia – wolontariuszka z I LO im. T. Kościuszki w Łukowie.

Author: admin