Akademia związana z Obchodami Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę

8 listopada W naszej szkole odbyła się akademia związana z Obchodami Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę . Część artystyczna w wykonaniu uczniów naszej szkoły została przygotowana pod przewodnictwem Pani Wandy Strzałek i Pana Jana Walo. Był to montaż słowno- muzyczny ukazujący burzliwe dzieje polskiej historii oraz trudną drogę Polski do wolności. Przypomnieliśmy sobie wydarzenia historyczne związane z minionymi, bardzo trudnymi dla Polski czasami oraz odśpiewaliśmy szereg pieśni patriotycznych.

0 godzinie 11:11 cała społeczność szkolna stanęła na baczność i odśpiewała Mazurka Dąbrowskiego.

Uroczystość ta, pozwoliła nam wszystkim poczuć, że wszyscy jesteśmy Polakami, a naszym wspólnym celem jest dbanie o naszą wspólną ojczyznę – Polskę.

Author: admin