Wspólne gry i zabawy służyły integracji, rozrywce i relaksowi.

                W dniach 14-15.11.2019 r. uczniowie klas VII i VIII naszej szkoły wraz z wychowawcami i katechetką, uczestniczyli w Dniach Skupienia w Kodniu. Rekolekcje poprowadził o. Jan Wlazły.
– Misjonarz Oblatów Maryi Niepokalanej przy współpracy z siostrą Esterą, Służebniczką NMP Niepokalanej. Był to czas służący pogłębieniu relacji z Bogiem i rówieśnikami, przeplatany formacją i zabawami integracyjnymi.

Pobyt wieczorową porą w kodeńskiej bazylice, przytoczone przez o. Krzysztofa historie o cudach związanych z obrazem Matki Boskiej Kodeńskiej oraz odśpiewany razem  Apel Jasnogórski wprowadziły nastrój zadumy i zamyślenia nad naszą wiarą. Wspólne gry i zabawy służyły integracji, rozrywce i relaksowi.

Następnego dnia każdy z uczestników po kierowanym rachunku sumienia miał możliwość przystąpić do sakramentu pokuty i wziąć pełny udział w eucharystii.

Atmosfera sprzyjała pogłębieniu duchowości uczestników wyjazdu. Młodzież doceniła i wykorzystała możliwość rozmowy z przedstawicielami zgromadzeń zakonnych.

Author: admin