Andrzejki

W dniu 27 listopada 2019 roku odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla uczniów naszej szkoły. Organizatorami dyskoteki był Samorząd Uczniowski.

Podczas wieczornej imprezy miały miejsce różne zabawy m.in. skrzypek, belgijka, tunel. Nie zabrakło także wróżb andrzejkowych. Przy różnych stanowiskach uczniowie sprawdzali, co ich czeka w przyszłości – zliczali liczby w dacie urodzenia, losowali karteczki, kim będą w przyszłości, w serce wbijali szpileczkę, losując imiona osób, które spotkają. Uczeń ósmej klasy wcielił się w rolę wróżbity i wróżył przyszłość z ręki. Uczniowie ustawiali też swoje buty w kierunku wyjścia, sprawdzając, kto pierwszy zmieni swój stan cywilny. Wszyscy świetnie się bawili, co można zobaczyć na zdjęciach.