Turniej „Piłkarska Kadra Czeka”


    W Publicznej Szkole Podstawowej w Staninie odbyły się eliminacje do mistrzostw województwa turnieju halowej piłki nożnej chłopców pt. „Piłkarska Kadra Czeka”. Do rywalizacji przystąpiło  siedem  drużyn z powiatu łukowskiego. Swoje reprezentacje wystawiły szkoły z: Okrzei, Huty Dąbrowej, Radoryża Kościelnego, Woli Gułowskiej, Tuchowicza, Stanina i Adamowa. Najlepsi okazali się piłkarze z Publicznej Szkoły Podstawowej w Tuchowiczu trenowani przez Pana Mariusza Ciołka, którzy w grupie nie dali szans ekipom z Huty Dąbrowej, Woli Gułowskiej i Okrzei. Natomiast w finale pokonali  gospodarzy turnieju, drużynę  ze  Stanina. Wygrana zapewniła awans  na zawody wojewódzkie, które odbędą się w marcu w Potoczku w powiecie janowskim. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skład drużyny: Kacper Gryczka, Bartosz Kiryła, Filip Dębczak, Miłosz Sadło, Patryk Michalak,  Adrian Siwiec.

Author: admin