Szanowni Rodzice. Kochane Dzieci.

Zmieniająca się  rzeczywistość w dobie zagrożenia pandemii koronawirusem stawia przed szkołą nowe wyzwania. Rozpoczynamy edukację przez internet i zdalną. Prosimy Rodziców o motywowanie uczniów do realizacji zadań. To jest konieczne.

Apelujemy do uczniów. Codziennie na Librusie będziecie mieć zadania z różnych przedmiotów, nauczyciele będą prowadzić  nowe lekcje, prawdopodobnie również oceniać. Proszę o codzienne i systematyczne właczanie się do edukacji w nowej rzeczywistości. Jeśli ktoś zgubił kod do Llibrusa, proszę o kontakt telefoniczny ze szkołą 25 796 13-81 (dzwonić do skutku).

Życzę Wszystkim  dużo zdrowia i zapału do nauki.
Można pojedynczo odbywać spacery po podwórku lub po lesie.

Pozdrawiam B.Szewczak-Dyrektor Zespołu Szkół w Tuchowiczu.

Author: admin