Szanowni Rodzice, Kochani Uczniowie.


Z przykrością informuję, że z powodu pandemii koronawirusa  nie będzie w szkole uroczystego zakończenia roku szkolnego. Świadectwa szkolne w dniu 26.06.2020 zostaną wydane wyłącznie klasie ósmej z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Uroczystość odbędzie się po Mszy świętej w sali gimnastycznej. Uczniów klasy ósmej obowiązują maseczki, powinni mieć własny długopis, wejście od  tyłu sali gimnastycznej. Uczniowie zajmują miejsca przy stolikach, zachowują dystans społeczny.


Pozostali uczniowie  odbierają swoje świadectwa szkolne  w następującym porządku:
Poniedziałek-29.06 w godzinach 9-11 klasa I, w godzinach 12-14 klasa II
Wtorek-30.06.2020 w godzinach 9-11 klasa III, w godzinach 12-14 klasa IV
Środa-1.07.2020 w godzinach 9-11 klasa V, 12-14 klasa VIa
Czwartek-2.07.2020 w godzinach 9-11 klasa VIb, w godzinach 12-14 klasa VII.
W wyjątkowych przypadkach można odebrać świadectwo szkolne w innym terminie po uzgodnieniu terminu z sekretariatem szkoły: telefon  25 796 13-81.W przypadku nieodebrania świadectwa szkolnego będzie możliwość jego odbioru w terminie późniejszym, np. we wrześniu.


Po odbiór dokumentu przychodzimy z zachowaniem przepisów sanitarnych-obowiązkowa maseczka, w wejściu do szkoły dezynfekujemy ręce, podajemy swoje dane i telefon. Zachowujemy dystans społeczny i czekamy cierpliwie aż ktoś poprzedni wyjdzie z sekretariatu.
Za utrudnienia przepraszamy. Stosujemy się do wytycznych MEN, GIS i Ministra Zdrowia.


Pozdrawiam serdecznie-Dyrektor-B.Stępniewska-Szewczak

Author: admin