PASOWANIE NA UCZNIA KLASY I 2020/2021

W dniu 20 października 2020r. w naszej szkole odbyła się uroczystość pasowania na ucznia. Pierwszoklasiści w obecności Pani Dyrektor, przedstawicieli Rady Rodziców i wychowawczyni zostali oficjalnie włączeni do społeczności uczniowskiej naszej szkoły. Uroczystość rozpoczęła się występem artystycznym w wykonaniu uczniów. Pierwszoklasiści złożyli ślubowanie, obiecali być dobrymi uczniami i wspaniałymi kolegami. Po uroczystym ślubowaniu uczniowie zostali pasowani przez Panią Dyrektor symbolicznym ołówkiem. Każdy pierwszoklasista otrzymał pamiątkowy dyplom i upominek. Przedstawiciele rodziców przygotowali słodki poczęstunek.

Uroczystość przebiegała w zupełnie innych okolicznościach niż zwykle. Ze względów bezpieczeństwa nie uczestniczyli w niej wszyscy rodzice uczniów i społeczność szkolna. Mimo wszystko panowała podniosła atmosfera.

Author: admin