Jasełka bożonarodzeniowe

Dnia 21 grudnia w Zespole Szkół w Tuchowiczu odbyły się jasełka bożonarodzeniowe w wykonaniu najstarszej grupy  przedszkolaków- sześciolatków. Małych aktorów do przedstawienia przygotowały: wychowawczyni grupy Buczyńska Małgorzata i katechetka Domańska Urszula. 

Rodzice dzieci odpowiedzialnie potraktowali udział w przedstawieniu swoich pociech, przygotowali im piękne stroje i  zachęcali do  aktywnego udziału w inscenizacji. Za co bardzo im dziękujemy. Efekty aktorstwa dzieci prezentują nagrania i zdjęcia.

Dekoracja sali, śpiew kolęd i pastorałek wprowadziły nas w radosną  świąteczną atmosferę. 

Boże Narodzenie to pamiątka przyjścia Jezusa na świat. Jak napisał św. Jan Ewangelista: Słowo Ciałem się stało i zamieszkało między nami.

Otwórzmy drzwi naszych domów i serc, aby mógł w nich zamieszkać, napełnić  je pokojem, nadzieją  i radością. Pielęgnujmy relację z Nim, trwając na modlitwie i prowadząc życie sakramentalne.

Życzymy Wszystkim Wesołych Świąt.

Author: admin