Mecz Plus Ligi Siatkowej Mężczyzn

7 marca odbył się mecz Plus Ligi Siatkowej Mężczyzn pomiędzy stołecznym zespołem Onico Politechniką Warszawską, a Cerradem Czarnymi Radom. Była to nie lada okazja do uczestnictwa w tym wydarzeniu dla miłośników piłki siatkowej z naszej szkoły, zorganizowana przez nauczyciela wychowania fizycznego P. Mariusza Ciołka. Impreza sportowa miała bardzo ciekawy przebieg. Organizatorzy zapewnili jej uczestnikom wyjątkową oprawę przedmeczowa, podczas której wszyscy grający siatkarze prezentowali się w świetle buchających fajerwerków. Atrakcją spotkania był pokaz akrobatyki sportowej. Niespodziankę, zaś stanowiły kwiaty wręczone przez klub sportowy wszystkim kobietom z okazji ich środowego święta. Siatkarze  Politechniki Warszawskiej stanęli na wysokości zadania i sprawili przyjemność ponad 3 tysiącom kibiców zgromadzonym we wtorkowy wieczór w hali Torwar. Wygrali z zespołem z Radomia3:1, a nagrodę MVP zdobył libero Maciej Olenderek.  Po zakończonym meczu można było robić zdjęcia z takimi gwiazdami jak: Wojciech Żaliński, Paweł Zagumny czy Andrzej Wrona. Wyjazd należał do bardzo udanych. Jak zapewnia organizator- na pewno powtórzymy go nie raz!!

Author: admin