Konkurs „1 z 10”

Uczniowie naszej szkoły to miłośnicy aktywnego sportu i wiedzy o sporcie. 27 kwietnia liczna grupa uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum przystąpiła do wewnątrzszkolnego konkursu sprawdzającego wiedzę o sporcie w wymiarze lokalnym i światowym. Była to V edycja konkursu ”1 z 10” organizowanego przez Gminną Bibliotekę w Staninie oraz Wójta Gminy Stanin. Pierwszy etap konkursu wyłonił kandydatów naszej szkoły z największą liczbą punktów. Do drugiego etapu awansowali uczniowie szkoły podstawowej: Goławska Gabrysia, Ostrysz Kasia i Gryczka Michał. Gimnazjum, na kolejnym szczeblu konkursu reprezentować będą dwaj laureaci: Izdebski Maciek i Kopeć Jacek. Zwycięzcom gratulujemy, życzymy sukcesów w kolejnych etapach. Mamy nadzieję,że ktoś z nich będzie „1 z 10” ?

Author: admin