Wycieczka do Bałtowa

W poniedziałek  22 maja uczniowie klas I – III uczestniczyli w wycieczce do Bałtowa. Niezwykła przygoda po Krainie Dinozaurów  rozpoczęła się od zwiedzania Górnego  i Dolnego Zwierzyńca, gdzie dzieci obserwowały zwierzęta żyjące w warunkach zbliżonych do ich naturalnego środowiska niemal na wyciągnięcie ręki. Następną atrakcją była wędrówka przez JuraPark wśród modeli naturalnej wielkości dinozaurów i innych prehistorycznych stworzeń oraz oglądanie ekspozycji skamieniałości w Muzeum Jurajskim. Niezwykłych emocji dostarczyła dzieciom wizyta w Oceanarium i film o podwodnym życiu ogromnych gadów oglądany w formacie 5D. Podczas seansu słychać było piski przerażenia oraz odgłosy zdziwienia, kiedy trzęsły się fotele albo na twarz lała się woda. Po tych  wrażeniach nadszedł czas powrotu do domu.

Niezapomniane chwile spędzone w Bałtowie zostały utrwalone na pamiątkowych zdjęciach.

Author: admin