Zakończenie roku szkolnego 2016/17

Msza święta była początkiem uroczystości związanych z zakończeniem roku szkolnego. Następna część z udziałem uczniów, grona pedagogicznego, rodziców i zaproszonych gości odbyła się na przygotowanej do tego wydarzenia sali gimnastycznej. Na wstępie uroczystości Pani dyrektor podsumowała miniony rok, gratulując uczniom uzyskanych promocji, składając podziękowania absolwentom i nauczycielom za bardzo dobre wyniki egzaminu gimnazjalnego. Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa  z wyróżnieniem, nagrody książkowe, dyplomy. Bohaterami tego święta byli uczniowie klasy trzeciej gimnazjum, którzy na wstępie złożyli uroczyste ślubowanie, przekazali sztandar swym  młodszym kolegom oraz w sposób szczególny, po 9 wspólnych latach pożegnali środowisko szkolne. Absolwenci przygotowali montaż słowno -muzyczny, w którym zawarli wzruszające słowa wdzięczności  i podziękowań dla wszystkich, którzy przyczynili się do ich rozwoju i różnorodnych sukcesów. Zapewnili, że szkoła dała im wiele mądrości, cennych wskazówek,  a to co najistotniejsze-nauczyła jak być szlachetnym człowiekiem. Wielu emocji i wzruszeń dostarczył filmik prezentujący wydarzenia z życia tej wyjątkowo fajnej klasy oraz humorystyczne scenki przedstawiające jeden dzień życia w szkole. Oprawa muzyczna przedstawienia, dojrzała postawa pięknie prezentujących się absolwentów na długo pozostaną w pamięci szkolnego środowiska,  w sercach wychowawców, nauczycieli i pracowników szkoły.

Więcej zdjęć w środę.

Zapraszamy

 

Author: admin