Sala zabaw ARKABOS

Dzieci z grupy średniej i zerówki spędziły wspólny czas w sali zabaw. Celem wycieczki było kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie rówieśniczej poprzez wspólną zabawę.

W sali zabaw przedszkolaki mogły skorzystać z licznych atrakcji, m.in. z basenu z tysiącem kulek, które już na samym początku wzbudziły najwięcej emocji. Dzieci mogły zjeżdżać na zjeżdżalni, korzystać z licznych tuneli oraz z wielu innych atrakcji. Zadowolone, nieco zmęczone i pełne wrażeń dzieci wróciły do Przedszkola z nadzieją, że wkrótce ponownie odwiedzą salę zabaw.

Sala jest alternatywą dla biernego spędzania czasu. Aktywność fizyczna i dobra zabawa sprawia, że dziecko staje się szczęśliwe. Nasi wychowankowie lubią aktywnie spędzać czas w sali zabaw ARKABOS.