11 listopada w Tuchowiczu w Centrum Kultury

11 listopada po Mszy św. w intencji Ojczyzny kościele parafialnym w Tuchowiczu uczniowie Zespołu Szkół w Tuchowiczu w Centrum Kultury zaprezentowali zaproszonym gościom część artystyczną poświęconą 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Był to montaż słowno- muzyczny ukazujący trudną drogę Polski do wolności. Młodzież przy ognisku prezentowała burzliwe dzieje polskiej historii. Uroczystość uświetniły solowe występy naszych uczniów: Sylwii Lach i Pauliny Matyjaszek. Nad stroną artystyczną czuwał Pan Jan Walo- nauczyciel w Zespole Szkół w Tuchowiczu. Gospodarzem tej uroczystości był Wójt Gminy Stanin- Pan Krzysztof Kazana. Jego zaproszenie przyjęli kierownicy jednostek organizacyjnych Gminy Stanin, strażacy, przedstawiciele partii politycznych, radni i sołtysi Gminy Stanin oraz proboszcz miejscowej parafii- ks. Dariusz Mioduszewski

 

Author: admin