WALENTYNKI 2018

W tym dniu wszyscy to wyznają

Że chcą kochać i kochają !

14 lutego 2018 roku, uczniowie naszej szkoły skoncentrowani byli na pisaniu liścików do wybranych osób. Zorganizowana przez panie Katarzynę Sujkę i Małgorzatę Lendzion „Walentynowa poczta” cieszyła się  dużym zainteresowaniem. W czasie przerw lekcyjnych młodzież szkolna z wielkim zaangażowaniem umieszczała swoje wpisy na  karteczkach i wrzucała do skrzynki, która stała na górnym holu. Czerwone serduszka otaczające walentynkową pocztę zachęcały do tego, aby w tym dniu wyrazić swoje uczucia i powiedzieć coś miłego osobom, które lubimy, kochamy i szanujemy.
Uśmiech na twarzy i rozpromienione buzie świadczyły o tym, że otrzymane listy sprawiły wiele przyjemności. Zadbajmy jednak o to, aby Święto Walentynkowe nie trwało tylko jeden dzień, ale cały rok. Pamiętajmy o tym, że „miłe słówka” poprawiają humor i ułatwiają relacje międzyludzkie.

 

Author: admin