Wieczornica dla lokalnej społeczności.

 

100-ą rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości świętowaliśmy w naszej szkole wyjątkowo uroczyście.25 listopada 2018 r. w niedzielne popołudnie odbyła się wieczornica dla lokalnej społeczności. Honorowymi gośćmi uroczystości byli: kombatant wojenny P. Czesław Powalski i Ks. proboszcz Dariusz Mioduszewski. Uczniowie przedstawili gościom piękną część artystyczną. Treści historyczne, patriotyczne pieśni z akompaniamentem naszych utalentowanych uczniów zachwyciły zebranych, tworząc niepowtarzalny, podniosły nastrój zadumy i refleksji. Uroczystość ujawniła i wypromowała wiele młodych talentów, z których jesteśmy na co dzień niezwykle dumni. Była cenną lekcją historii i wychowania patriotycznego. Wydarzenie to na pewno na długo pozostanie w pamięci uczniów i mieszkańców. Nasza szkoła jest miejscem otwartym dla lokalnej społeczności i niezwykle ceni sobie współpracę w każdej dziedzinie. Dziękujemy wszystkim gościom za poświęcony czas i możliwość wspólnego świętowania z okazji tej niezwykłej rocznicy.

 

Author: admin