Mikołajki 2018r.

 

Zgodnie z tradycją 6-ty grudnia – to oczekiwane przez wszystkich mikołajki. Uczniowie i nauczyciele prześcigają się w pomysłach, w jaki sposób urozmaicić dzieciom i młodzieży ten wyjątkowy dzień roku. Paczki, wspólne wyjścia do kina, kręgielnie, zajęcia w obiektach sportowych to tylko niektóre z możliwych atrakcji. W naszej szkole w tym roku wielkim zainteresowaniem cieszą się mikołajkowe wycieczki, których naczelne hasło brzmi: ”Coś dla duszy, coś dla ciała”. Nowo powstałe obiekty rekreacyjne w naszym regionie, miejsca masowej kultury są uroczym miejscem na pożyteczne i przyjemne spędzenie czasu o każdej porze roku. Większość uczniów naszej szkoły uczestniczyła w tych mikołajkowych eskapadach. Prócz tego 06 grudnia w szkole pojawiło się mnóstwo Mikołajów. S.U. stworzył uczniom super ofertę – zwolnienie z odpytywania w zamian za posiadanie atrybutu ze stroju Mikołaja. Dominowały czerwone czapeczki, skutecznie chroniące przed odpytywaniem. Ten bezstresowy dzień przeszedł już do historii. Wszyscy z nadzieją oczekujemy na równie bogatą i wesołą gwiazdkę. A święta tuż, tuż.

Author: admin