Jasełka dla środowiska lokalnego

23 grudnia 2018 r. uczniowie naszej szkoły zaprezentowali część artystyczną dla środowiska lokalnego. Wśród zaproszonych gości byli m. in. ks. proboszcz i rodzice uczniów. Wszystkich obecnych powitała pani Dyrektor ZS w Tuchowiczu. Uczniowie klasy III SP przygotowani przez wychowawczynię panią A. Kisiel i katechetkę panią Urszulę Domańską przedstawili Jasełka bożonarodzeniowe. Uroczystości towarzyszył śpiew kolęd, gra na instrumentach w wykonaniu starych uczniów. Dzieci z klasy V SP przygotowane przez pana J. Walo wykonały pastorałki. Na zakończenie pani Dyrektor złożyła życzenia świąteczne i zaprosiła do podzielenia się opłatkiem.

Uroczystość miła na celu wprowadzenie w nastrój świąteczny. Chętni mogli  nabyć dekoracje świąteczne wykonane przez uczniów naszej szkoły.

Author: admin